Golfové doplňky Albatross pro Golfcentrum

Golfové doplňky Albatross

V IKEN jsme se dlouhou dobu zaměřovali na drobné doplňky jako jsou brože či manžetové knoflíčky. Později jsme si ale začali v týmu hrát s myšlenkou začít dělat i jiné produkty než pouhé doplňky k šatům či oblekům. Protože jsme fanoušci golfu, rozhodli jsme se zkusit vytvořit vypichovátko. To jsme celý rok testovali přímo při hře a potvrdili jsme si, že díky našem zpracování bez problému vydrží aktivní používání během celé hry narozdíl od jiných vypichovátek, která jsme měli možnost vyzkoušet.

Počátek českých golfových doplňků

Spojili jsme se s Golfcentrem, které se zaměřuje na prodej golfových produktů od těch nejlepších golfových značek. Nejprve jsme se zástupci Golfcentra sešli a představili jsme náš návrh i výsledné zpracování. Bylo hned jasné, že klientovi dokážeme nabídnout produkty za stejnou cenu jako konkurence z Asie, ale s nesrovnatelně vyšší kvalitou. Dohodli jsme se na počátečním rozpočtu a představách klienta a pustili jsme se do práce.

Od návrhu až po výrobu to bylo pouhých 6 týdnů, ale abychom si byli jistí, že vše bude fungovat podle našich a klientových představ, dali jsme si hodně záležet na materiálech, které jsme společně testovali necelý rok, aby byly výsledné produkty vždy naprosto dokonalé. Vypichovátka jsme nakonec odlili ze zinku a pokovali niklem, což splnilo naše i klientovy představy.

Praktické golfové předměty

Začali jsme brzy navrhovat a testovat další nápady a kromě vypichovátek jsme představili i markovátka. Obojí jsme následně spojili do jednoho šikovného produktu, který každému golfistovi usnadní hru. Během následujícího roku jsme přišli i s vlastními popisovači a mířidly.

V IKEN nám na kvalitě opravdu záleží a dělá nám radost, když můžeme společně s klienty vymyslet něco praktického, co navíc svou kvalitou a zpracováním předčí jiné produkty, které se na trhu pohybují. Rádi navíc hledáme i cesty, jak to udělat originálně a za nízkou cenu, aby byl klient s výsledkem spokojený na 100 %.

Také hledáte dárky pro své klienty či dodavatele?

Ozvěte se nám! Vyrábíme v České republice a pracujeme s přírodními materiály jako je dřevo, kov, sklo či beton. Rádi s vámi vymyslíme řešení přímo pro vás a vaši firmu na míru.

Matyáš Dřevo

Obchod

+420 728 702 657
matyas@iken.cz

Tomáš Novotný

Vývoj

+420 720 037 366
tomas@iken.cz

Vaše jméno
E-mail
Zpráva
Děkujeme za vyplnění. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Kontaktujte nás prosím přes kontakty výše.